DLA DZIECI 3-6 LAT

DO NASZEGO PRZEDSZKOLA "NA WYSPIE" ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY LUBIĄ
KREATYWNĄ ZABAWĘ I NAUKĘ!

To miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne, bo stworzone z myślą o dzieciach, ich potrzebach rozwojowych, ale też marzeniach. Niespotykany wystrój oraz staranny dobór zabawek, urządzeń i pomocy dydaktycznych wyróżnia nas spośród innych miejsc zabawowych i edukacyjnych.

A dlaczego "Wyspa"?
Bo to miejsce pełne fantazji i przygód, otoczone morzem atrakcji i możliwości! A wszystko napędzane dziecięcą wyobraźnią!

Na Wyspie mieści się:

* PRZEDSZKOLE

* ZERÓWKA 5-GODZINNA nieodpłatna

* ŚWIETLICA DLA DZIECI SZKOLNYCH

* EKSPLORATORIUM (sala zabaw i odkrywania świata, pełna wyjątkowych zabawek i urządzeń)

* BIBLIOTEKA Z KĄCIKIEM CZYTELNICZYM

* STUDIO MULTIMEDIALNE

* SALA NA PRZYJĘCIA URODZINOWE (m.in. Magiczna Szafa oraz Statek Piracki!)

Ponadto proponujemy Państwu mnóstwo  ZAJĘĆ DODATKOWYCH popołudniami dla dzieci w różnym wieku, m.in.:

WARSZTATY MAŁEGO NAUKOWCA,
ZAJĘCIA RUCHOWO-MUZYCZNE,
KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ HISZPAŃSKIEGO
BALE KARNAWAŁOWE,
SPOTKANIA TEMATYCZNE

Harmonogram z informacjami dotyczącymi poszczególnych zajęć i warsztatów będzie prezentowany i uaktualniany na bieżąco w zakładce "AKTUALNOŚCI".

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA